המאיץ העסקי

המאיץ העסקי - פיתוח עסקים ויזמות ברשויות ומועצות

בעלי עסקים ויזמים חייבים סביבה תומכת כדי לצמוח ולהצליח. מתוך הבנה זו, פיתחנו את מודל המאיץ העסקי המספק לעסקים את היכולת ללמוד ולתרגל במהירות ידע ומיומנויות ליישום מידי התואם את המציאות המשתנה באמצעות יצירת מסגרת יציבה ובטוחה. המאיץ העסקי נולד בעקבות צורך שעלה מהעסקים בשטח במעטפת הכוללת מטרות מוגדרות ויעדים מנחים. הליווי באמצעות המאיץ העסקי מעניק כלים להפיכת קשיים להזדמנויות, הקניית מיומנויות לייצור מיטבי של הכנסות והעמקת הקשר לשטח ומילוי הצרכים שיסייעו להצלחתו העתידית של העסק. כל זאת, על מנת שבתום העבודה המשותפת ימשיך העסק לפעול על פי אותם עקרונות וכלים שהתהוו כחלק מהפעילות המשותפת במאיץ העסקי. שירותי המאיץ העסקי, מתבצעים במסלול תלת-שלבי הכולל פגישות ואימונים קבוצתיים ואישיים כאחד תוך יחסי אישי בדרך להצלחת העסק.

מה כוללת התכנית התלת שלבית:

נדב בנג'ו- במאיץ העסקי ליזמות משמעותית
נדב בנגו
נדב בנגו-מפעיל מאיצים עסקיים

אודות המאיץ העסקי

אנו כמפעיל המאיץ עבור רשויות מקומיות ומרכזי עסקים במועצות, מחברים עסקים ויזמים לתוכנית אימונים אינטנסיבית, המייצרת עבורם את היכולת להגדלה עקבית  וממשית של ביצועי העסק שלהם ,תוך מתן הזדמנות ליהנות מכוחה של קהילה עסקית חזקה, שאיבת ידע ממומחים בתחומים מגוונים, ולנגישות קלה למידע בעל ערך רב מהמועצה בה הם פועלים.

המסלול כולל תכנית בת 9 חודשים במסגרתה כל משתתף נכנס לתהליך אימון קבוצתי אחת לחודש ואימון הטמעה אישי אחת לחודש המתקיים בין כל מפגש , כאשר לאורך כל התהליך ניתן למשתתפים מענה אונליין בפתרון דילמות נקודתיות המסייעות להטמיע ולייצר הצלחות מיידיות.

המשתתף מתאמן על 6 תחומי הליבה בעסקית ( "השרירים העסקיים "):

תכנון –  פיננסי – שיווק – מכירות – תפעול ושירות – פיתוח עסקי

כל חודש מתמקד התהליך בתחום ליבה אחד מרכזי נמדד בדירוג אישי של כל משתתף -ע"פ מודל דירוג שפותח במאיץ. בכל מפגש אישי מתקיים סטאטוס התקדמות ומדידת התוצאות בפועל כך שהעסק נמדד על עמידה ביעדים העסקים שהציב לעצמו בתחילת הדרך.

נדב בנג'ו
נדב בנג'ו - המאיץ העסקי ברמת הנגב
Open chat
1
נשמח לשמוע מכם
היי נשמח לשמוע מכם
דילוג לתוכן